Переваги установки припливних віконних клапанів і теплозберігаючою плівки
Металопластикові вікна міцно увійшли в наше життя завдяки ряду переваг, якими вони володіють. Однак їх встановлення тягне за собою і недолік циркуляції свіжого повітря в приміщенні. Що ж робити, коли організації провітрювання стає неможливою? Відмінним рішенням ситуації буде монтаж припливного клапана.
Ще одне корисне доповнення, яке варто придбати — теплозберігаюча плівка, здатна регулювати функціональність вікон без використання складних, дорогих пристроїв. А в наборі 3 в 1 ви отримуєте і термометр-гігрометр, що дозволяє контролювати мікроклімат і запобігати утворенню цвілі і грибка.
Навіщо потрібна установка припливних віконних клапанів
Навіть у справному стані вентиляція має чимало недоліків. Взимку тяга в шахті сильна з-за великої різниці густин теплою середовища в квартирі і холодної на вулиці. У результаті В приміщенні утворюються протяги. Влітку тяга занадто мала, особливо на верхніх поверхах. За рахунок установки припливного віконного клапана ця надходження повітря відбувається рівномірно та поступово.
Ще одна проблема, знайома багатьом — випаровування. Джерел появи парів досить багато, наприклад, сім'я з 4 чоловік за добу «випаровує» близько 6 л води. Освіта вологості відбувається зі швидкістю 300 м/год, це підвищує відносну вологість в квартирі 120 м2 до 70%. Такий вкрай некомфортний мікроклімат для людини. Припливне віконний клапан дає можливість свіжому, більш сухого повітря постійно потрапляти в приміщення.
Припливні клапани володіють великою кількістю суттєвих переваг, наприклад:
-
не змінюють площа світлового прорізу;
-
виключають ймовірність появи протягів, які нерідко виникають при звичайному провітрюванні;
-
зберігають рівень звуко - і теплоізоляції.
Крім того, більшість моделей припливних віконних клапанів мають можливість регулювання роботи, досить просто і швидко встановлюються. Монтаж пристроїв проводиться без порушення герметичності вікон, провітрювання відбувається постійно при закритих вікнах і що важливо — знижується ймовірність проникнення в будинок зловмисників.
Переваги використання теплозберігаючою плівки
Плівка являє собою рулонний матеріал, виготовлений з поліетилентерефталату і покритий тонким шаром нікелево-хромового сплаву або срібла. Теплозберігаючі плівки побутового назви мають товщину в межах від 80 до 200 мкм.
Основне призначення — забезпечувати захист від УФ-променів і зберігати тепло. За рахунок цього підтримується оптимальний мікроклімат в приміщенні і з'являється можливість заощадити на опаленні. Після фіксації плівки тепловтрати зменшуються на 15-20%. Теплозберігаюча плівка підвищує міцність скла, запобігаючи його руйнування при сильному механічному впливі.
Плівка, яка входить в набір 3 в 1, блокує ультрафіолет на 90% і інфрачервоне випромінювання на 30%, знижує огляд приміщення з вулиці, підвищуючи тим самим конфіденційність, захищає від запотівання і утворення конденсату, володіє високою зносостійкістю і довговічністю.
Використання теплозберігаючою плівки актуально при необхідності значно підвищити рівень тепла без використання енерговитратних і висушують повітря обігрівачів, наявності в приміщенні старого склопакета, має щілини між рамою і стіною, а також при встановленні значних по площі віконних прорізів, які займають майже весь простір стіни.
Набори 3 в 1, в які входить припливне віконний клапан, теплозберігаюча плівка і термометр-гігрометр дозволяє швидко створити комфортний мікроклімат і контролювати його параметри.