Відгуки про компанію "Крео-Стиль" Інтернет-магазин" опалювального,економно-кліматичного обладнання та послуг
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВасиль Д.
Швидко та якісно. Рекомендую!
- Коментар продавця
Дякуємо за замовлення та відгук.
- Коментар продавця
- Покупатель
Роботой доволен на все 100% Рекомендую
- Коментар продавця
Дякуємо Вам 🤝 Звертається ще
- Коментар продавця
- Покупатель
Спасибо все хорошо работает, быстро доставили,хороший продавец.
- Коментар продавця
Дякуємо що обрали наш інтернет магазин 🤝
- Коментар продавця
- Покупатель
Спасибо большое! Очень доступно и понятно объяснили и отправили через час
- Коментар продавця
Спасибо и вам за заказ и отзыв
- Коментар продавця
- Покупатель
Очень довольны покупкой.Продавец связался быстро , ответил на все вопросы.Товар соответствует описанию.В доме тепло и уютно )))Спасибо !
- Коментар продавця
Дякуємо Вам 🤝 Звертається)
- Коментар продавця
